Shkarko
MirseVini Ju Mesa Duket Nuk Jeni Regjistruar Ju Lutem Regjistrohuni

Jemi Transferuar Ne Forumin www.Rhg-Crews.Biz Ju MirepResim
 
ForumPortaliGalleryPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi
Jemi Transferuar Ne Forumin www.Rhg-Crews.Biz Ju MirepResim
Tema Fundit
» x-c0d3r ktu
Fri Dec 25, 2009 9:12 pm nga Unstoppable

» Abstract Wallpaper Pack
Thu Dec 24, 2009 2:39 am nga KosovaPower

» Sexy Girls Wallpapers Pack
Thu Dec 24, 2009 2:38 am nga KosovaPower

» O'Reilly - Database Programming with JDBC and Java
Thu Dec 24, 2009 2:37 am nga KosovaPower

» Catapult Aircraft: Seaplanes That Flew from Ships without Fl
Thu Dec 24, 2009 2:36 am nga KosovaPower

» Modern Military Aircraft (The Aviation Factfile)
Thu Dec 24, 2009 2:35 am nga KosovaPower

» Teach Yourself VISUALLY iPhoto 09
Thu Dec 24, 2009 2:34 am nga KosovaPower

» Aplikimet Për Gradë
Thu Dec 24, 2009 1:05 am nga Sp[3]dD

» Dunga kritikon trajnerin e Juventusi
Thu Dec 24, 2009 1:04 am nga Unstoppable

Kërko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Top posters
Unstoppable
 
KosovaPower
 
Sp[3]dD
 
x-c0d3r
 
Statistikat
Forumi ka 11 anëtarë të regjistruar
Anëtari më i ri MOONstar

Anëtarët e këtij forumi kanë postuar 106 artikuj v 42 temat
January 2019
MonTueWedThuFriSatSun
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031   
CalendarCalendar
10 lajmet e fundit

Share | 
 

 Anelka: Do t’ia dalim edhe pa Drogban

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Unstoppable
Moderator
Moderator


Numri i postimeve : 71
Thanks : 0
Join date : 23/12/2009

MesazhTitulli: Anelka: Do t’ia dalim edhe pa Drogban   Wed Dec 23, 2009 9:59 pm

Sulmuesi i Chelseat, Nicolas Anelka, thotë se blutë mund t’ia dalin edhe në mungesë të sulmuesit kryesor Didier Drogba.

Drogba
ka qenë një prej shtyllave të Chelseat këtë sezon, duke shënuar 18
gola. Muajin e ardhshëm ai nuk do të jetë në dispozicion të trajnerit
Carlo Ancelotti pasi do të jetë në detyrë me kombëtaren e Bregut të
Fildishtë në Kupën Afrikane të Kombeve.

Megjithatë, Anelka mendon se Chelsea është mjaft i përforcuar sa të mos e ndjejë mungesën e Drogbas.

“Kur
në fillim të sezonit Drogba mungonte dhe kur ishim të goditur nga
embargoja e transferove, disa njerëz pritën të jemi edhe më të dobët.
Por ne luajmë si ekip dhe të gjithë duam ta fitojmë Ligën Premier dhe
Ligën e Kampionëve dhe atmosfera ekipore na ndihmon”.

“Është e
qartë se më mirë është kur Drogba është këtu, por unë do të jap më të
mirën nga vetja për të shënuar gola dhe për të mos ndjerë mungesën e
tij”, ka thënë Anelka.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
Anelka: Do t’ia dalim edhe pa Drogban
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Shkarko :: Lajme Të ndryshme :: Sport-
Kërce tek: