Shkarko
MirseVini Ju Mesa Duket Nuk Jeni Regjistruar Ju Lutem Regjistrohuni


Jemi Transferuar Ne Forumin www.Rhg-Crews.Biz Ju MirepResim
 
ForumPortaliGalleryPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi
Jemi Transferuar Ne Forumin www.Rhg-Crews.Biz Ju MirepResim

May 2018
MonTueWedThuFriSatSun
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031   
CalendarCalendar
tolibar
toolbar powered by Conduit
Kërko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Tema Fundit
» x-c0d3r ktu
Fri Dec 25, 2009 9:12 pm nga Unstoppable

» Abstract Wallpaper Pack
Thu Dec 24, 2009 2:39 am nga KosovaPower

» Sexy Girls Wallpapers Pack
Thu Dec 24, 2009 2:38 am nga KosovaPower

» O'Reilly - Database Programming with JDBC and Java
Thu Dec 24, 2009 2:37 am nga KosovaPower

» Catapult Aircraft: Seaplanes That Flew from Ships without Fl
Thu Dec 24, 2009 2:36 am nga KosovaPower

» Modern Military Aircraft (The Aviation Factfile)
Thu Dec 24, 2009 2:35 am nga KosovaPower

» Teach Yourself VISUALLY iPhoto 09
Thu Dec 24, 2009 2:34 am nga KosovaPower

» Aplikimet Për Gradë
Thu Dec 24, 2009 1:05 am nga Sp[3]dD

» Dunga kritikon trajnerin e Juventusi
Thu Dec 24, 2009 1:04 am nga Unstoppable

Affiliates
free forum

Aplikimet Për Gradë
Wed Dec 23, 2009 2:48 pm nga KosovaPower
Super Moderator : 100-150 poste
Moderator : 70-90 poste
V.I.P : 30-50 Poste
PrincesS : Duhet Te Jesh Vajz Dhe Duhet Te Kesh 20-30 posteKodi :

Aplikimi Per Administrator Nuk Lejohet Po Aplikove Do Te Marresh Vrejtje

[ Më shumë ]
Komentet: 5
Kerkesa per ndrrimin e emrin ( Userit )
Wed Dec 23, 2009 2:49 pm nga KosovaPower
Ketu mund te Kerkoni nderrimin e Usernameve per forum.

Rregullat te Kerkoni nderrimin e username jane

1. Duhet Te Shikoni se pari nese ai user nuk eshte ne forum i perdorur nga ndonje antare tjeter.


Gjithashtu edhe kur te boni kerkes per me u ndrru username, masi te ndrrohet ndalohen edhe POSTIMET flm, thnxx, thanks etj.

Me Respekt
KosovaPower


[ Më shumë ]
Komentet: 0
1.Fjalët banale, ofendimet dhe fyerjet nuk lejohen.
Wed Dec 23, 2009 2:47 pm nga KosovaPower
1.Fjalët banale, ofendimet dhe fyerjet nuk lejohen.
2.Username provokues ose ofendues nuk lejohen ne forum.
3.Gjuha zyrtare në forum është Gjuha Shqipe,anglishtja mund të përdoret pjesërisht. 4.Reklamat lejohen vetem ne seksionin e Prezanto Webfaqen tënde.
5.Ndalohet rrepsisht qe linkun e forumit tend ta qesesh ne firm.
6.Temat duhet të postohen në vendet e duhura.
7.Ndalohet …

[ Më shumë ]
Komentet: 0
Statistikat
Forumi ka 11 anëtarë të regjistruar
Anëtari më i ri MOONstar

Anëtarët e këtij forumi kanë postuar 106 artikuj v 42 temat
Forum
Kush është në linjë
1 Përdorues në Linjë: 0 anëtarë 0 të fshehur 1 vizitor

Asnjë

Rekord i përdoruesve në linjë ishte 8 më Wed Mar 30, 2011 9:27 pm