Shkarko
MirseVini Ju Mesa Duket Nuk Jeni Regjistruar Ju Lutem Regjistrohuni

Jemi Transferuar Ne Forumin www.Rhg-Crews.Biz Ju MirepResim
 
ForumPortaliGalleryPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi
Jemi Transferuar Ne Forumin www.Rhg-Crews.Biz Ju MirepResim
Tema Fundit
» x-c0d3r ktu
Fri Dec 25, 2009 9:12 pm nga Unstoppable

» Abstract Wallpaper Pack
Thu Dec 24, 2009 2:39 am nga KosovaPower

» Sexy Girls Wallpapers Pack
Thu Dec 24, 2009 2:38 am nga KosovaPower

» O'Reilly - Database Programming with JDBC and Java
Thu Dec 24, 2009 2:37 am nga KosovaPower

» Catapult Aircraft: Seaplanes That Flew from Ships without Fl
Thu Dec 24, 2009 2:36 am nga KosovaPower

» Modern Military Aircraft (The Aviation Factfile)
Thu Dec 24, 2009 2:35 am nga KosovaPower

» Teach Yourself VISUALLY iPhoto 09
Thu Dec 24, 2009 2:34 am nga KosovaPower

» Aplikimet Për Gradë
Thu Dec 24, 2009 1:05 am nga Sp[3]dD

» Dunga kritikon trajnerin e Juventusi
Thu Dec 24, 2009 1:04 am nga Unstoppable

Kërko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Top posters
Unstoppable
 
KosovaPower
 
Sp[3]dD
 
x-c0d3r
 
Statistikat
Forumi ka 11 anëtarë të regjistruar
Anëtari më i ri MOONstar

Anëtarët e këtij forumi kanë postuar 106 artikuj v 42 temat
January 2019
MonTueWedThuFriSatSun
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031   
CalendarCalendar
10 lajmet e fundit

Share | 
 

 Mourinho: Do të qëndroj në Inter deri në 2012

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Unstoppable
Moderator
Moderator


Numri i postimeve : 71
Thanks : 0
Join date : 23/12/2009

MesazhTitulli: Mourinho: Do të qëndroj në Inter deri në 2012   Wed Dec 23, 2009 9:59 pm

Strategu i Interit, Jose Mourinho, premton se ai do të mbetet
në pozitën e trajnerit të kampionit të Italisë derisa marrëveshja e tij
të skadojë në vitin 2012.

Mediat në Itali e vendosën në
pikëpyetje të ardhmen e Mourinhos në Inter pas incidentit të fundit me
një gazetar të sportives Corriere dello Sport.

“Tash po
bisedojmë për një të ardhme të largët pasi për momentin jam trajner dhe
do të jem trajner i Interit. Ndryshe nga ajo që flasin njerëzit, unë
kam marrëveshje deri në vitin 2012 dhe kur nënshkrova e bëra këtë pasi
isha i bindur se do të mbetem këtu deri në vitin 2012”, ka thënë
Mourinho.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
Mourinho: Do të qëndroj në Inter deri në 2012
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Shkarko :: Lajme Të ndryshme :: Sport-
Kërce tek: