Shkarko
MirseVini Ju Mesa Duket Nuk Jeni Regjistruar Ju Lutem Regjistrohuni

Jemi Transferuar Ne Forumin www.Rhg-Crews.Biz Ju MirepResim
 
ForumPortaliGalleryPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi
Jemi Transferuar Ne Forumin www.Rhg-Crews.Biz Ju MirepResim
Tema Fundit
» x-c0d3r ktu
Fri Dec 25, 2009 9:12 pm nga Unstoppable

» Abstract Wallpaper Pack
Thu Dec 24, 2009 2:39 am nga KosovaPower

» Sexy Girls Wallpapers Pack
Thu Dec 24, 2009 2:38 am nga KosovaPower

» O'Reilly - Database Programming with JDBC and Java
Thu Dec 24, 2009 2:37 am nga KosovaPower

» Catapult Aircraft: Seaplanes That Flew from Ships without Fl
Thu Dec 24, 2009 2:36 am nga KosovaPower

» Modern Military Aircraft (The Aviation Factfile)
Thu Dec 24, 2009 2:35 am nga KosovaPower

» Teach Yourself VISUALLY iPhoto 09
Thu Dec 24, 2009 2:34 am nga KosovaPower

» Aplikimet Për Gradë
Thu Dec 24, 2009 1:05 am nga Sp[3]dD

» Dunga kritikon trajnerin e Juventusi
Thu Dec 24, 2009 1:04 am nga Unstoppable

Kërko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Top posters
Unstoppable
 
KosovaPower
 
Sp[3]dD
 
x-c0d3r
 
Statistikat
Forumi ka 11 anëtarë të regjistruar
Anëtari më i ri MOONstar

Anëtarët e këtij forumi kanë postuar 106 artikuj v 42 temat
January 2019
MonTueWedThuFriSatSun
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031   
CalendarCalendar
10 lajmet e fundit

Share | 
 

 Hamilton i lumtur që do të garojë përballë Schumacher

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Unstoppable
Moderator
Moderator


Numri i postimeve : 71
Thanks : 0
Join date : 23/12/2009

MesazhTitulli: Hamilton i lumtur që do të garojë përballë Schumacher   Wed Dec 23, 2009 9:57 pm

Kampioni i botës në Formula 1 nga viti 2008, Lewis Hamilton, është
shprehur i kënaqur pas konfirmimit se legjenda e garës më prestigjioze
automobilistike, Michael Schumacher, do rikthehet të pilotojë.
“Është
kënaqësi ta kemi Michaelin sërish në Formula 1. Ai është një legjendë,
një njeri i mirë, dhe jam i lumtur për të që do ta ketë sërish
mundësinë të bëjë punën më të mirë në botë- të garojë në Formula 1”.
“Jam mësuar ta shikoj Michaelin duke garuar kur isha në kategoritë e të
rinjve dhe gjithmonë shpresoja që të jem në Formula 1 derisa ai është
ende aty”, ka thënë Hamilton për Press Association. Hamilton bëri garën
e tij të parë në F1 në vitin 2007, një vit pasi Schumacher u pensionua
dhe ishte i zhgënjyer që nuk e pati rastin ta testonte veten me
shtatë-herë kampionin.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
Hamilton i lumtur që do të garojë përballë Schumacher
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Shkarko :: Lajme Të ndryshme :: Sport-
Kërce tek: