Shkarko
MirseVini Ju Mesa Duket Nuk Jeni Regjistruar Ju Lutem Regjistrohuni

Jemi Transferuar Ne Forumin www.Rhg-Crews.Biz Ju MirepResim
 
ForumPortaliGalleryPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi
Jemi Transferuar Ne Forumin www.Rhg-Crews.Biz Ju MirepResim
Tema Fundit
» x-c0d3r ktu
Fri Dec 25, 2009 9:12 pm nga Unstoppable

» Abstract Wallpaper Pack
Thu Dec 24, 2009 2:39 am nga KosovaPower

» Sexy Girls Wallpapers Pack
Thu Dec 24, 2009 2:38 am nga KosovaPower

» O'Reilly - Database Programming with JDBC and Java
Thu Dec 24, 2009 2:37 am nga KosovaPower

» Catapult Aircraft: Seaplanes That Flew from Ships without Fl
Thu Dec 24, 2009 2:36 am nga KosovaPower

» Modern Military Aircraft (The Aviation Factfile)
Thu Dec 24, 2009 2:35 am nga KosovaPower

» Teach Yourself VISUALLY iPhoto 09
Thu Dec 24, 2009 2:34 am nga KosovaPower

» Aplikimet Për Gradë
Thu Dec 24, 2009 1:05 am nga Sp[3]dD

» Dunga kritikon trajnerin e Juventusi
Thu Dec 24, 2009 1:04 am nga Unstoppable

Kërko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Top posters
Unstoppable
 
KosovaPower
 
Sp[3]dD
 
x-c0d3r
 
Statistikat
Forumi ka 11 anëtarë të regjistruar
Anëtari më i ri MOONstar

Anëtarët e këtij forumi kanë postuar 106 artikuj v 42 temat
January 2019
MonTueWedThuFriSatSun
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031   
CalendarCalendar
10 lajmet e fundit

Share | 
 

 Ferguson dëshiron të zëvendësohet nga Guardiola

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Unstoppable
Moderator
Moderator


Numri i postimeve : 71
Thanks : 0
Join date : 23/12/2009

MesazhTitulli: Ferguson dëshiron të zëvendësohet nga Guardiola   Wed Dec 23, 2009 9:56 pm

Sir Alex Ferguson mendon se trajneri i Barcelonës, Pep Guardiola, duhet të jetë pasardhësi i tij te Manchester United.
Duket
se gara për trajnerin, i cili fitoi gjithçka që ishte e mundur të
fitohej në vitin e tij debutues, gjithnjë e më shumë po shtohet, pasi
që të njëjtën gjë e dëshiron edhe trajneri i Arsenalit, Arsene Wenger.
Përkundër se fitoi titullin e La Ligas, Ligës së Kampionëve, Kupën e
Mbretit, Superkupën e Spanjës, Superkupën e UEFA-s dhe Kupën e Botës
për Klube, shumëkush në Barcelonë mendon se suksesi i tij është pasojë
e skuadrës që ndërtoi paraprakisht Frank Rijkaard. Ashtu që, largimi i
38-vjeçarit mund të ndodhë në fund të këtij sezoni, dhe destinacioni i
ardhshëm pritet të jetë Liga Premier. The Daily Mail njofton se
Ferguson e ka caktuar Guardiolan si pasardhësin e tij te Djajtë e Kuq,
dhe nëse ndodh kalimi i tij në Old Trafford, skocezi do të pensionohej
në fund të këtij sezoni.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
Ferguson dëshiron të zëvendësohet nga Guardiola
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Shkarko :: Lajme Të ndryshme :: Sport-
Kërce tek: