Shkarko
MirseVini Ju Mesa Duket Nuk Jeni Regjistruar Ju Lutem Regjistrohuni

Jemi Transferuar Ne Forumin www.Rhg-Crews.Biz Ju MirepResim
 
ForumPortaliGalleryPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi
Jemi Transferuar Ne Forumin www.Rhg-Crews.Biz Ju MirepResim
Tema Fundit
» x-c0d3r ktu
Fri Dec 25, 2009 9:12 pm nga Unstoppable

» Abstract Wallpaper Pack
Thu Dec 24, 2009 2:39 am nga KosovaPower

» Sexy Girls Wallpapers Pack
Thu Dec 24, 2009 2:38 am nga KosovaPower

» O'Reilly - Database Programming with JDBC and Java
Thu Dec 24, 2009 2:37 am nga KosovaPower

» Catapult Aircraft: Seaplanes That Flew from Ships without Fl
Thu Dec 24, 2009 2:36 am nga KosovaPower

» Modern Military Aircraft (The Aviation Factfile)
Thu Dec 24, 2009 2:35 am nga KosovaPower

» Teach Yourself VISUALLY iPhoto 09
Thu Dec 24, 2009 2:34 am nga KosovaPower

» Aplikimet Për Gradë
Thu Dec 24, 2009 1:05 am nga Sp[3]dD

» Dunga kritikon trajnerin e Juventusi
Thu Dec 24, 2009 1:04 am nga Unstoppable

Kërko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Top posters
Unstoppable
 
KosovaPower
 
Sp[3]dD
 
x-c0d3r
 
Statistikat
Forumi ka 11 anëtarë të regjistruar
Anëtari më i ri MOONstar

Anëtarët e këtij forumi kanë postuar 106 artikuj v 42 temat
January 2019
MonTueWedThuFriSatSun
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031   
CalendarCalendar
10 lajmet e fundit

Share | 
 

 Shorti i Ligës së Kampionëve

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Unstoppable
Moderator
Moderator


Numri i postimeve : 71
Thanks : 0
Join date : 23/12/2009

MesazhTitulli: Shorti i Ligës së Kampionëve   Wed Dec 23, 2009 9:49 pm

Liga e Kampionëve - Liga e Kampioneve Shorti i Ligës së Kampionëve i
hedhur sot në në Nyon të Zvicrës ka nxjerrë disa takime mjaft
interesante.
Jose Mourinho do të rikthehet në Stamford Bridge me
Interin, ndërsa të njëjtën gjë do të bëjë edhe David Beckham me Milanin
në Old Trafford.
Ndeshja më e rëndësishme në mes të 16 ekipeve që
janë pjesë e 1/8-tës së finales së garës evropiane pritet të jetë ajo
mes dy ish-kampionëve, Milanit dhe Manchester United.Atë që kërkoi
David Beckham do të bëhet edhe realitet, mesfushori anglez do të
rikthehet në Old Trafford në cilësinë e kundërshtarit, kësaj here me
Milanin.Një ‘finale’ tjetër e hershme do të jetë edhe takimi në mes të
dy ekipeve që aq shumë e dëshirojnë finalen e vërtetë të kësaj gare,
Chelseat dhe Interit. Jose Mourinho do të rikthehet në Stamford Bridge
po ashtu si kundërshtar, ku do të ketë përballë një ish-rival të tij,
ish-trajnerin e Milanit, Carlo Ancelotti.Te ish-skuadra e tij do të
rikthehet edhe Aliaksandr Hleb me Stuttgartin, që do të ketë përballë
kampionin në fuqi të kësaj gare, Barcelonën. Real Madridi është caktuar
të luajë me Lyonin, ku Karim Benzema po ashtu do të vizitojë
ish-stadiumin e tij.Rivalët e ardhshëm në Ligën e Kampionëve

parë eliminatore të garës evropiane:

VfB Stuttgart – Barcelona
Olympiakos – Bordeaux
Inter – Chelsea
Bayern Munich - Fiorentina
CSKA Moscow – Sevilla
Lyon - Real Madrid
Porto – Arsenal
Milan - Manchester United

Ndeshjet
e rundit të parë do të zhvillohen më 16-17 shkurt dhe 23-24 të po këtij
muaji, ndërsa ndeshjet e kthimit më 9-10 dhe 16-17 mars
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
Shorti i Ligës së Kampionëve
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Shkarko :: Lajme Të ndryshme :: Sport-
Kërce tek: