Shkarko
MirseVini Ju Mesa Duket Nuk Jeni Regjistruar Ju Lutem Regjistrohuni

Jemi Transferuar Ne Forumin www.Rhg-Crews.Biz Ju MirepResim
 
ForumPortaliGalleryPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi
Jemi Transferuar Ne Forumin www.Rhg-Crews.Biz Ju MirepResim
Tema Fundit
» x-c0d3r ktu
Fri Dec 25, 2009 9:12 pm nga Unstoppable

» Abstract Wallpaper Pack
Thu Dec 24, 2009 2:39 am nga KosovaPower

» Sexy Girls Wallpapers Pack
Thu Dec 24, 2009 2:38 am nga KosovaPower

» O'Reilly - Database Programming with JDBC and Java
Thu Dec 24, 2009 2:37 am nga KosovaPower

» Catapult Aircraft: Seaplanes That Flew from Ships without Fl
Thu Dec 24, 2009 2:36 am nga KosovaPower

» Modern Military Aircraft (The Aviation Factfile)
Thu Dec 24, 2009 2:35 am nga KosovaPower

» Teach Yourself VISUALLY iPhoto 09
Thu Dec 24, 2009 2:34 am nga KosovaPower

» Aplikimet Për Gradë
Thu Dec 24, 2009 1:05 am nga Sp[3]dD

» Dunga kritikon trajnerin e Juventusi
Thu Dec 24, 2009 1:04 am nga Unstoppable

Kërko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Top posters
Unstoppable
 
KosovaPower
 
Sp[3]dD
 
x-c0d3r
 
Statistikat
Forumi ka 11 anëtarë të regjistruar
Anëtari më i ri MOONstar

Anëtarët e këtij forumi kanë postuar 106 artikuj v 42 temat
January 2019
MonTueWedThuFriSatSun
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031   
CalendarCalendar
10 lajmet e fundit

Share | 
 

 Programe Ne Gjuhen Shqipe

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Unstoppable
Moderator
Moderator


Numri i postimeve : 71
Thanks : 0
Join date : 23/12/2009

MesazhTitulli: Programe Ne Gjuhen Shqipe   Wed Dec 23, 2009 6:32 pm

Ketu Do Te Postoni Programe Ne Gjuhen Shqipe
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Unstoppable
Moderator
Moderator


Numri i postimeve : 71
Thanks : 0
Join date : 23/12/2009

MesazhTitulli: Re: Programe Ne Gjuhen Shqipe   Wed Dec 23, 2009 6:34 pm

150.000 Universal Drivers

150,000 Universal Drivers [2009]
1.5GB të 100MB Compress
Download & file përmbajnë
dy programe në malin apo ato Hapur


rapidshare.com 150000UDrivers_2009_BY_MOthkuri.rar
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Unstoppable
Moderator
Moderator


Numri i postimeve : 71
Thanks : 0
Join date : 23/12/2009

MesazhTitulli: Re: Programe Ne Gjuhen Shqipe   Wed Dec 23, 2009 6:36 pm

proMarket v2.0.0.263proMarket eshte nje program për menaxhimin e Njësive Tregtare qe aplikohet ne Dyqane, Markete, Supermarkete, Magazina etj.

Funksionet kryesore të programit

* Menaxhim i shitjeve.
* Menaxhim i furnizimeve, Hyrje-Dalje.
* Llogaria e furnitorëve.
* Menaxhim i Inventarit. Mund të shikohet në ëdo kohë inventari i gjendjes së artikujve.
* Menaxhimi i Arkës. Pagesa ë Arkëtime.
* Regjistrimi i Fletë-Garancisë për artikujt me garanci.
* Artikujt për shitje mund të zgjidhen nëpërmjet skanerit me Bar Kod.
* Mund të printohen nëpërmjet programit Bar-kodet për artikujt e nevojshëm.
* Zgjedhje e llojit dhe formatit të faturës (Shirit 60mm, 80 mm, A6, A4).
* Menaxhimi i klienteve, kategorizimi sipas zbritjes së aplikueshme.
* Llogari për klientët e regjistruar.
* Regjistrim Porosie për shitje.
* Nivele aksesi sipas funksioneve për përdoruesit.
* Raport kosto-fitim i shitjeve.
* Të gjitha veprimet e kryera në program ruhen dhe me emrin e përdoruesit përkatës.
* Menaxhohen përdoruesit e programit sipas funksioneve të tyre (si p.sh shitje, furnizime, arkë).
* Bëhet ruajtja dhe pasqyrimi i të gjitha Shitjeve të kryera dhe atyre të anulluara.
* Raporte për ëdo periudhe të zgjedhur kohore për shitjet, furnizimet, sasinë e artikujve të shitur, dhe bilancin financiar.
* Kalimi dhe Ruajtja në Excel e të gjitha Raporteve të nxjerra.
* Mirëmbajta, eksportimi dhe ruajtja e të dhënave të programit sa herë që dëshirohet.Lloji.........................: Applikacion
Platforma................: Windows 2000, Windows XP, Windows 2003, Windows Vista
Me shume Info........: Programe Shqip - Albanian Software for Bussines Solutions
Mbrojtja .................: Trial, serial i bazuar ne hardware id

Lloji i crakimit..........: Patch
Autor......................: Gabeli
Krijuar me...............: 01 Korrik 2008


Instaloni programin (setup.exe). Hapni programin dhe kryeni
rregjistrimin rutine me kete serial 07477 - 0300 - 9776 - 9007[/COLOR]
dhe pastaj mbylleni programin. Klikoni proMarket_crack.exe dhe
instaloni krakun duke ndjekur udhezimet perkatese.

Per te verifikuar suksesin e krakut hapni programin dhe shkoni tek
Program/Prog.Info dhe krahasoni pamjen me ate te figures
(crack_success.PNG) qe kam vendosur ne arkive. Nese jane indentike cdo
gje eshte ne rregullKujdes: Kraku eshte kompatibel vetem me versionin 2.0.0.263 te proMarket
Shkarkoni proMarket v2.0.0.263 + Patch:


Kodi:
www.peja.at_by_Dard1.rar" class="postlink" target="_blank" rel="nofollow">RapidShare: 1-CLICK Web hosting - Easy Filehosting
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Programe Ne Gjuhen Shqipe   

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Programe Ne Gjuhen Shqipe
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Shkarko :: Multimedia :: Porograme-
Kërce tek: