Shkarko
MirseVini Ju Mesa Duket Nuk Jeni Regjistruar Ju Lutem Regjistrohuni

Jemi Transferuar Ne Forumin www.Rhg-Crews.Biz Ju MirepResim
 
ForumPortaliGalleryPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi
Jemi Transferuar Ne Forumin www.Rhg-Crews.Biz Ju MirepResim
Tema Fundit
» x-c0d3r ktu
Fri Dec 25, 2009 9:12 pm nga Unstoppable

» Abstract Wallpaper Pack
Thu Dec 24, 2009 2:39 am nga KosovaPower

» Sexy Girls Wallpapers Pack
Thu Dec 24, 2009 2:38 am nga KosovaPower

» O'Reilly - Database Programming with JDBC and Java
Thu Dec 24, 2009 2:37 am nga KosovaPower

» Catapult Aircraft: Seaplanes That Flew from Ships without Fl
Thu Dec 24, 2009 2:36 am nga KosovaPower

» Modern Military Aircraft (The Aviation Factfile)
Thu Dec 24, 2009 2:35 am nga KosovaPower

» Teach Yourself VISUALLY iPhoto 09
Thu Dec 24, 2009 2:34 am nga KosovaPower

» Aplikimet Për Gradë
Thu Dec 24, 2009 1:05 am nga Sp[3]dD

» Dunga kritikon trajnerin e Juventusi
Thu Dec 24, 2009 1:04 am nga Unstoppable

Kërko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Top posters
Unstoppable
 
KosovaPower
 
Sp[3]dD
 
x-c0d3r
 
Statistikat
Forumi ka 11 anëtarë të regjistruar
Anëtari më i ri MOONstar

Anëtarët e këtij forumi kanë postuar 106 artikuj v 42 temat
November 2018
MonTueWedThuFriSatSun
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930  
CalendarCalendar
10 lajmet e fundit

Share | 
 

 Zidane: Në Real po mësoj gjithçka

Shko poshtë 
AutoriMesazh
KosovaPower
Webmaster
Webmaster
avatar

Numri i postimeve : 26
Thanks : 0
Join date : 22/12/2009

Character sheet
Games Poker:
Age Of War:

MesazhTitulli: Zidane: Në Real po mësoj gjithçka   Wed Dec 23, 2009 3:02 pmLegjenda e futbollit Zinedine Zidane po shijon në maksimum postin që ka në Real Madrid dhe thotë se në të ardhmen do të dëshironte të jetë lider i ekipit.
Zidane u rikthye në Real këtë sezon për të qenë pjesë e ekipit të presidentit Florentino Perez në zyrën e këshilltarëve dhe mundohet të mësojë nga çdo hap që bën në ekipin spanjoll.

“Unë jam një ambasador për Madrid. Jam një këshilltar i presidentit. Kërkesa ime në rikthim në Madrid ishte të zbulojë se si një klub i madh funksionon nga brenda. Doja ta dija se çfarë ndodh prapa skenave dhe, mbi të gjitha, doja të dija orarin e presidentit çdo ditë”.

“Ai më autori mua të shkoj në takime të përcjell, të dëgjoj dhe mësoj. Shkoj në takime marketingu, në stërvitje të ekipeve juniore dhe po ashtu të ekipit të parë për të zbuluar aspektet të cilat ende nuk di. Qëllimi im është të jem lider, por kam disa gjëra për të realizuar”, ka thënë Zidane./
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://shkarko.albanianforum.net
 
Zidane: Në Real po mësoj gjithçka
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Mentor Thaqi:NË PËRKUJTIM TË MASAKRËS SË BELEGUT TË DEÇANIT DHE GJITHË MASAKRAVE NË ATDHEUN TIM,NDERIM!!!
» Arbana Xharra:“Bac u kry”, të gjithë po ikin
» Një pyetje nga Ilir Dardani: A është Gjergj Kastrioti Hero i të gjithë Shqiptarëve? (I)
» Këze Kozeta Zylo: Dy motra shkodrane, dy lule të bukura gjithë aromë të Mëmëdheut tonë
» Rajmonda Maleçka: Poemë për Adem Jasharin

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Shkarko :: Lajme Të ndryshme :: Sport-
Kërce tek: